طراحی وب سايت بهينه سازی وب سايت طراحی سايت سعيد کلوندی

راهنمای انتخاب بهترین تشریفات مجالس

راهنمای انتخاب بهترین تشریفات مجالس

انتخاب تشریفات عروسی مهرسام

انتخاب تشریفات عروسی مهرسام

راهنمای انتخاب بهترین تشریفات مجالس


راهنمای انتخاب بهترین تشریفات مجالس

 

همواره برگزاری یک مراسم عروسی خوب و رویایی آرزوی تمام عروس خانم هایی است که در طی سالهای دوران قبل از ازدواج به آن می اندیشند و خود را در لباس عروس در عروسی خود کنار همیار و همسر آینده شان تصور میکنند ،

و هزار باید و نباید را در ذهن مرور میکنند و بهترینها را برای میهمانان شب عروسی خود متصور میشوند و این در حالی است که اکثر قریب به اتفاق عروس خانم ها فقط از آنچه که در عروسی های اقوام و فامیل و دوست و آشنا ها دیده اند یک ذهنیت کمرنگ از نحوه مدیریت و برگزاری مراسم عروسی دارند ،

و هرگز تجربع ای در این زمینه نداشته اند زیرا عروسی برای اکثر مردم فقط یک بار اتفاق می افتد و چون چنین است با نزدیک شدن مراسم عروسی استرس و نگرانی از بابت تمام مراحل جشن عروسی گریبان عروس و داماد را میگیرد و باعث میشود تا در انجام این امر مهم دلواپس خیلی از مسائل باشند و گاهی اتفاق می افتد که بسبب وسواس به خرج دادن بر سر یک موضوع کاملا” ساده بعضی از مهمترین مسائل یا یاد برود و یا زیاد ساخته و پرداخته نگردد .

مسائلی که ما در این مبحث عرض مینماییم چکیده هزاران مراسم عروسی موفق است که بواسطه برگزاری جشن عروسی های متعدد در طی سالیان سال توسط تشریفات مجالس مهرسام  تجربه کرده ایم و آنرا صادقانه در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم تا عروسی هرچه باشکوه تر و رویایی و موفقی را که در رویا های خود میپروراندید به واقعیت برسانیم .

در برگزاری یک مراسم عروسی موفق و خوب نکته هایی هست که باید حتما” به آنها توجه ویژه ای داشته باشید تا شاهد مراسم عروسی بدون استرس وشاد و مفرح و خالی از هرگونه کم کاستی با برنامه ریزی دقیق برای مدعووین خود تدارک ببینید.
با توجه به اینکه برگزاری یک مراسم تشریفاتی عروسی موفق و عالی و بدون نقص کاری بس دشوار است و نیازمند هماهنگی های دقیق و صرف وقت و انرژی بالاییی میباشد و مراسمهای عروسی موفق و خوبی که تا کنون شما از نزدیک بواسطه دوست و آشنا و فامیل در آن حضور داشتید انگشت شمارند نکاتی را عرض مینماییم تا عروسی شما نیز جزو یکی از بهترین عروسی های فامیل و اطرافیانتان باشد و سالها زبانزد آنها گردد.

گام اول:

اولین گام در برگزاری یک عروسی خوب انتخاب یک مجری موفق و شرکت تشریفات و خدمات مجالس با تجربه ای است که دارای اساسنامه و مجوز فعالیت باشد تا با خیالی آسوده بتوانید اگثر کارهای سنگین تشریفات مجالس عروسی خود را به تیم گروه تشریفاتی خود واگزار کنید و با اطمینان کامل از مشاوره های گروه خدمات مجالس خود بهره مند گردید و برنامه ریزی دقیق و بی عیب و نقصی را داشته باشید ،

زیرا سپردن مهمترین مراسم زندگیتان به موسسات و تشریفات مجالسی که تجربه کافی در این زمینه ندارند و یا فقط بخاطر اینکه شما مراسم خود را به آنها بسپارید قیمت های بسیار پایین را اعلام میکنند و در نهایت در اجرای مراسم به مشکل میخورند لطمات جبران ناپذیری را به جشن عروسی شما خواهد زدکه دیگر به هیچ عنوان قابل جبران نیست.

گام دوم:

در این گام وقتی که تشریفات مورد نظر خود را انتخاب کردید برای اطمینان از اتحادیه مربوطه کمک بگیرید و راهنمایی بخوایید ،

و از مسئولان اتحادیه بخواهید که تشریفات مورد نظر را تایید کند تا خیال شما از همه نظر راحت باشد.

گام سوم:

با مشاوره گرفتن از گروه خدمات و تشریفات مجالسی که انتخاب کرده اید بهترین مکان را برای برگزاری جشن عروسی خود انتخاب کنید, باغ یا سالنی که برای این منظور انتخاب میکنید حتما”بایستی

۱- متناسب با فصل برگزاری مراسمتان باشد.

۲- متناسب با تعداد مهمانها باشد یعنی اینکه نه بسیار بزرگ باشد که مدعووینتان پراکنده گردند و نه بسیار کوچک که میهمانها بسیار تنگاتنگ هم قرار گیرند و فضای کافی حتی برای پذیرایی نباشد.

۳- متناسب با تجهیزات و امکاناتی باشد که برای مجلس عروسی خود تدارک خواهید دید مانند قسمت سنتی,کافی شاپ,سفره عقد و…

۴- محل و موقعیت جغرافیایی مکانی که انتخاب میکنید حدالمکان مسیر سرراست و راحتی را داشته باشد دوری مسیر زیاد مهم نیست ولی اینکه مهمانانتان برای رسیدن به موقعیت و محل برگزاری مراسم شما در مسیر بارها به مشکل بخورند و نهایتا” خسته و کلافه به آدرس مذکور برسند حالت خوشی ندارد و شاید بعضیی از میهمانها بعد از چند بار گم شدن و اذیت شدن قید مراسمتان را بزنند و باز گردند.

۵- از گروه تشریفاتی خود تقاضا کنید تا کروکی محل برگزاری مراسم عروسیتان را در اختیار شما بگزارد و شما آن را به تک تک عزیزانی که دعوت میکنید ارائه نمایید.

گام چهارم:

آتلیه و گروه فیلمبرداری عروسی خود را حتما” با کترینگ و موسسه خدمات مجالس خود هماهنگ کنید و حتی المقدور تز پیشنهاد های برگزار کننده خدمات و تشریفات مجالس خود بابت فیلمبرداری و عکاسی عروسی خود بهره جویید . زیرا فیلمبرداری و عکاسی مراسم شما یکی از مهمترین ارکان برگزاری مراسم عروسی شماست.

چون اولا تنها یادگاریست که از این شب به یاد ماندنی بجا خواهد ماند و دوما در صورتیکه خدای نکرده ۱ درصد اگر این گروه در کار خود سر سوزنی سهل انگاری کنند دیگر قابل جبران و برگشت نخواهد بود به همین دلیل بواسطه اینکه گروه تشریفات و مجالس شما با فیلمبردار ها و آتلیه های متعددی برخورد دارد میتواند بهترین گزینه هارا با مناسب ترین قیمت در اختیار شما بگزارد و بلحاظ تجربه ای که در مراسمهای متعددی که برگزار کرده است هماهنگی های لازم را با فیلمبردار انجام میدهد که در روند برگزاری مراسم عروسی شما وقفه ای ایجاد نشود .

شاید بارها شاهد بوده اید که علی رغم حضور میهمانها در سر مراسم و ذکر ساعت شروع مراسم در کارت عروسی عروس و داماد خسته و کوفته و سرشار از استرس بسیار دیر بر سر مراسم عروسی خود بلحاظ اینکه گروه فیلمبرداری برای گرفتن چند عکس بیشتر و یا استفاده از باغی که بابت عکاسی انتخاب نموده است و عدم محاسبه دقیق مکان ,ترافیک و مسافت باغ تا محل برگزاری عروسی و….توسط گروه فیلمبرداری, حاضر میشوند و کلا” برنامه ها به هم میریزد و در اینصورت نمیتوان انتظار برگزاری یک عروسی موفق را داشت.

گام پنجم:

با مشاوره گرفتن از گروه تشریفات و خدمات مجالس خود یک گروه موزیک ایده آل برای برگزاری مراسم خود انتخاب کنید زیرا گروه موزیک مراسم شما یکی از ارکان اصلی یک عروسی موفق است .

و اگر گروه موسیقی مناسبی را انتخاب کنید قطعا به تمام میهمانان شما خوش خواهد گذشت و هم برای خودتان و هم مدعویین محترمتان یک خاطره شیرین بجا خواهید گذاشت.

پس در انتخاب گروه موزیک خود حتما کمی وسواس به خرج دهید و گروهی را انتخاب کنید که مجلس گردان خوبی باشد نه اینکه بواسطه یک کلیپ یا آهنگ معروفیت نسبی کسب کرده باشد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *